درباره ما

آموزش و دریافت گواهی نامه خلبانی پهپاد (RePL)

کارا آمایش نارین کاسپین ،یک شرکت ارائه دهنده خدمات پهپادی و فناوری اطلاعات و ارتباطات است که دفتر مرکزی آن در بهشهر قرار دارد .  ما خود را بر آن داشتیم تا با بهره گیری از آخرین فناوریهای روز در زمینه پرنده های بدون سرنشین و فناوری اطلاعات و با در اختیار گرفتن تیمی مجرب و کارآزموده ، گامی مثبت در ارائه خدمات مورد نیاز شرکتها ، مؤسسات و هم میهنان عزیزمان برداریم.

از اینرو با عزمی راسخ در سال ۱۳۹۶ با ثبت شرکت با نام شرکت کارا آمایش نارین کاسپین به شماره ثبت ۳۳۱۸ و عضویت در اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران با کد ۲۳۸ ، گستره فعالیت خود را از سطح محلی و شهرستان به سطح استانی و کشوری ارتقا داده و در شمال کشور به عنوان اولین مجموعه مجاز اقدام به ارائه خدمات پهپادی کشاورزی در منطقه نمودیم.
با توجه به قوانین بالادستی و لزوم اخذ مجوز فعالیت شرکت های فعال در حوزه هوانوردی ، این مجموعه در سال 1400 موفق به اخذ مجوز مرکز آموزش حوزه پهپاد با شماره مجوز IR.TA.102 ازسازمان هواپیمایی کشوری گردید .
با توجه به ماموریت و چشم اندازهای تعریف شده برای مجموعه ، با پیاده سازی روش های نوین و نظامند در امر آموزش ،  در همان سال عنوان اولین مرکز آموزش علوم هوانوردی و خلبانی پهپاد کشور که موفق به اخذ گواهینامه استاندارهای ISO9001-2015 و ISO21001-2018 از موسسه EIQM را کسب نمود .
این مجموعه به عنوان اولین مرکز آموزش علوم هوانوردی و خلبانی پرنده های بدون سرنشین غیرنظامی درشمال کشور با سابقه 8 سال آموزش و تربیت حدود 2136 نفر از فعالان حوزه پهپاد ، دوره خلبان عمومی کنترل پهپاد را بعنوان دوره عمومی الزامی و اجباری برای کلیه کاربرانی که قصد فعالیت در حوزه پهپادهای بدون سرنشین را دارند ، مطابق با دستورالعمل چگونگی بکارگیری از وسایل پرنده بدون سرنشین سازمان هواپیمایی کشوری با استفاده از اساتید مجرب در محیطی استاندارد و تجهیزات اختصاصی آموزشی نظیر فضای کلاس تئوری، کلاس شبیه ساز و همچنین برگزاری کلاس عملی در محیط فرودگاهی برگزار می نماید .
 

مرکز آموزش خلبانی پهپاد کارا آمایش نارین کاسپین