دوره ها

دوره ها

جهت رزرو و یا ثبت نام قطعی در کلاس ها، دوره های آموزشی را مشاهده فرمایید

مشاهده
آزمون ها

آزمون ها

جهت ثبت نام در آزمون ها به این بخش مراجعه فرمایید

مشاهده

اخبار و اطلاعیه ها

اخبار و اطلاعیه های موسسه و همچنین مقالات مفید را مشاهده نمایید

مشاهده

قوانین و مقررات

پیشنهاد می کنیم حتما قوانین و مقررات موسسه را مطالعه نمایید

مشاهده

مشاوره

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما دانشپذیر گرامی می باشند، هم اکنون می توانید جهت دریافت مشاوره اقدام نمایید

درخواست مشاوره

مرکز آموزش خلبانی پهپاد کارا آمایش نارین کاسپین

آموزش و دریافت گواهی نامه خلبانی پهپاد (RePL)

کارا آمایش نارین کاسپین ،یک شرکت ارائه دهنده خدمات پهپادی و فناوری اطلاعات و ارتباطات است که دفتر مرکزی آن در بهشهر قرار دارد .  ما خود را بر آن داشتیم تا با بهره گیری از آخرین فناوریهای روز در زمینه پرنده های بدون سرنشین و فناوری اطلاعات و با در اختیار گرفتن تیمی مجرب و کارآزموده ، گامی مثبت در ارائه خدمات مورد نیاز شرکتها ، مؤسسات و هم میهنان عزیزمان برداریم.

از اینرو با عزمی راسخ در سال ۱۳۹۶ با ثبت شرکت با نام شرکت کارا آمایش نارین کاسپین به شماره ثبت ۳۳۱۸ و عضویت در اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران با کد ۲۳۸ ، گستره فعالیت خود را از سطح محلی و شهرستان به سطح استانی و کشوری ارتقا داده و در شمال کشور به عنوان اولین مجموعه مجاز اقدام به ارائه خدمات پهپادی کشاورزی در منطقه نمودیم.
با توجه به قوانین بالادستی و لزوم اخذ مجوز فعالیت شرکت های فعال در حوزه هوانوردی ، این مجموعه در سال 1400 موفق به اخذ مجوز مرکز آموزش حوزه پهپاد با شماره مجوز IR.TA.102 ازسازمان هواپیمایی کشوری گردید .
با توجه به ماموریت و چشم اندازهای تعریف شده برای مجموعه ، با پیاده سازی روش های نوین و نظامند در امر آموزش ،  در همان سال عنوان اولین مرکز آموزش علوم هوانوردی و خلبانی پهپاد کشور که موفق به اخذ گواهینامه استاندارهای ISO9001-2015 و ISO21001-2018 از موسسه EIQM را کسب نمود .
این مجموعه به عنوان اولین مرکز آموزش علوم هوانوردی و خلبانی پرنده های بدون سرنشین غیرنظامی درشمال کشور با سابقه 8 سال آموزش و تربیت حدود 2136 نفر از فعالان حوزه پهپاد ، دوره خلبان عمومی کنترل پهپاد را بعنوان دوره عمومی الزامی و اجباری برای کلیه کاربرانی که قصد فعالیت در حوزه پهپادهای بدون سرنشین را دارند ، مطابق با دستورالعمل چگونگی بکارگیری از وسایل پرنده بدون سرنشین سازمان هواپیمایی کشوری با استفاده از اساتید مجرب در محیطی استاندارد و تجهیزات اختصاصی آموزشی نظیر فضای کلاس تئوری، کلاس شبیه ساز و همچنین برگزاری کلاس عملی در محیط فرودگاهی برگزار می نماید .
 

بیشتر بدانید...

7

دوره ها

960

ثبت نام

6

اساتید

5786

دانش پذیران

مرکز آموزش خلبانی پهپاد کارا آمایش نارین کاسپین