دوره ها

دوره ها

جهت رزرو و یا ثبت نام قطعی در کلاس ها، دوره های آموزشی را مشاهده فرمایید

مشاهده
آزمونها

آزمونها

جهت ثبت نام در آزمون ها به این بخش مراجعه فرمایید

مشاهده

اخبار و اطلاعیه ها

اخبار و اطلاعیه های موسسه و همچنین مقالات مفید را مشاهده نمایید

مشاهده

قوانین و مقررات

پیشنهاد می کنیم حتما قوانین و مقررات موسسه را مطالعه نمایید

مشاهده

مشاوره

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما دانشپذیر گرامی می باشند، هم اکنون می توانید جهت دریافت مشاوره اقدام نمایید

درخواست مشاوره

درباره ما

کارا آمایش نارین کاسپین

کارا آمایش نارین کاسپین ،یک شرکت ارائه دهنده خدمات پهپادی و فناوری اطلاعات و ارتباطات است که دفتر مرکزی آن در بهشهر قرار دارد با توجه به پیشرفت روز افزون علوم کامپیوتر و تکنولوژی در عصر حاضر و اهمیت دستیابی به فناوری اطلاعات و رسیدن به نقطه اوج که همانا (دهکده جهانی) می باشد ما خود را بر آن داشتیم تا با بهره گیری از آخرین فناوریهای روز در زمینه پرنده های بدون سرنشین و فناوری اطلاعات و با در اختیار گرفتن تیمی مجرب و کارآزموده ، گامی مثبت در ارائه خدمات مورد نیاز شرکتها ، مؤسسات و هم میهنان عزیزمان برداریم.

از اینرو با عزمی راسخ در سال ۱۳۹۴ در شهرستان بهشهر فعالیت خود را آغاز نموده و گام های ترقی را به سرعت پیمودیم ، در سال ۱۳۹۶ با ثبت شرکت با نام شرکت کارا آمایش نارین کاسپین به شماره ثبت ۳۳۱۸ و عضویت در اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران با کد ۲۳۸ ، گستره فعالیت خود را از سطح محلی و شهرستان به سطح استانی و کشوری ارتقا داده و عقد تفاهم نامه همکاری و کسب نمایندگی گروه صنعتی فرابرد در شمال کشور ضمن حمایت از محصول با کیفیت داخلی نسبت به ایجاد ناوگان پهپاد کشاورزی به عنوان اولین مجموعه مجاز اقدام به ارائه خدمات پهپادی کشاورزی در منطقه نمودیم.

سیاست بلند مدت در امر تولید، عرضه و پشتیبانی ما را متعهد کرده تا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات، علاوه بر یاری شما در به دست گیری امورات وب سایت خود، گام بلندی در صنعت پرنده های بدون سرنشین و فناوری اطلاعات برداشته باشیم.
هم چنین شرکت اقدام به ارائه خدمات شبکه همزمان با گسترش کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و موسسات، میزان استفاده از شبکه‌های محلی و شبکه‌های راه دور توسط سازمان‌ها به شکل چشم‌گیری افزایش یافته است. با افزایش تقاضا برای این خدمات و پیشرفت امکانات فنی برای ارایه‌ی آن، گروه کارا آمایش نارین کاسپین ، برای تکمیل زنجیره‌ی خدمات خود به مشتریان، گروهی را متشکل از متخصصان برگزیده با گواهی‌نامه‌های بین‌المللی برای ارایه‌ی خدمات گسترده و کارآمد در زمینه‌ی طراحی، اجرا و نصب و راه‌اندازی شبکه‌های پیشرفته تربیت کرده است. این گروه توانسته است طی سال‌های فعالیت خود، خدمات کارآمد و موثری را در این حوزه به مشتریان ارایه کند، به گونه‌ای که هم‌اکنون، سازمان و موسسه خصوصی و دولتی از خدمات شبکه‌های پیشرفته مجموعه شرکت بهره می‌گیرند.

شرکت کارا آمایش نارین کاسپین یکی از شرکت های پیشرو در زمینه آموزش ، طراحی ، بهینه سازی ، فروش ، تعمیرات و خدمات تصویر برداری هوایی در کشور می باشد که کلیه فعالیت های این مجموعه تحت نظارت سازمان هواپیمایی کشوری و دارای مجوز شماره IR.TA.102 سازمان هواپیمایی کشوری و CAD9060 و مجوز فعالیت از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران می باشد. کلیه فعالیت های آموزش ، فروش، تعمیرات و خدمات تصویر برداری هوایی شرکت کارا آمایش نارین کاسپین مطابق با قوانین پروازی وسایل پروازی بدون سرنشین بوده و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

بیشتر بدانید...

7

دوره ها

695

ثبت نام

6

اساتید

5611

دانشپذیران

کارا آمایش نارین کاسپین